Save 8%* on almost all fragrances – or 10%* on almost everything in skincare, make-up and haircare
StartTop 10 Men’s Fragrances

Top 10 Men’s Fragrances

-36%
Emporio Armani You
Rating 4,46/5 Stars
1. Place

Armani

Emporio Armani You

Men's fragrances

Eau de Parfum Spray

Stronger With You Intensely

£ 41.73

RRP£ 64.95

30 ml (£1,391.00 / 1 l)

Paradigme
Rating 3,4/5 Stars
2. Place

Prada

Paradigme

Men's fragrances

Eau de Parfum Spray - nachfüllbar

£ 58.08

RRP£ 90.94

50 ml (£1,161.60 / 1 l)

-36%
MYSLF
Rating 4,74/5 Stars
3. Place

Yves Saint Laurent

MYSLF

Men's fragrances

Eau de Parfum Spray - refillable

£ 58.03

RRP£ 90.94

60 ml (£967.17 / 1 l)

-39%
Y
Rating 4,59/5 Stars
4. Place

Yves Saint Laurent

Y

Men's fragrances

Eau de Parfum Spray

£ 53.80

RRP£ 88.34

60 ml (£896.67 / 1 l)

-54%
Boss Bottled
+1
Rating 4,82/5 Stars
5. Place

Hugo Boss

Boss Bottled

Boss Black Men's fragrances

Eau de Toilette Spray

£ 35.39

RRP£ 77.08

50 ml (£707.80 / 1 l)

-37%
Acqua di Giò Homme
Rating 4,76/5 Stars
6. Place

Armani

Acqua di Giò Homme

Men's fragrances

Eau de Toilette Spray - refillable

£ 48.72

RRP£ 77.08

50 ml (£974.40 / 1 l)

-38%
Les Males
+4
Rating 4,79/5 Stars
7. Place

Jean Paul Gaultier

Les Males

Men's fragrances

Eau de Toilette Spray

Le Male

£ 49.95

RRP£ 80.11

75 ml (£666.00 / 1 l)

-52%
Gucci Guilty Pour Homme
Rating 5/5 Stars
8. Place

Gucci

Gucci Guilty Pour Homme

Men's fragrances

Elixir de Parfum Spray

£ 69.17

RRP£ 142.90

60 ml (£1,152.83 / 1 l)

-39%
Les Males
Rating 4,9/5 Stars
9. Place

Jean Paul Gaultier

Les Males

Men's fragrances

Parfum Spray

Le Male Elixir

£ 58.49

RRP£ 96.56

75 ml (£779.87 / 1 l)

Born In Roma Uomo
Rating 4,8/5 Stars
10. Place

Valentino

Born In Roma Uomo

Men's fragrances

Eau de Parfum Spray Intense

£ 60.75

RRP£ 88.34

50 ml (£1,215.00 / 1 l)

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Subscribe to the newsletter and save £15**
Awarded shopping
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

11,308 Valuations

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Not redeemable for cash, no minimum order value, cannot be combined. The 8% discount applies only to products in the Fragrances category. The 10% discount applies only to products in the Face, Body, Make-up, Hair and Skin care categories. Men's grooming excluded. Valid until 04/10/2026. Not applicable for gift cards, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI or items labelled Luxury or Drugstore. Publication is not permitted. Parfümerie Akzente GmbH, VAT ID No. DE813307548 District Court Stuttgart HRB 581012
**Valid for a minimum order value of £99 in the app or £69 in the web shop. Full discount conditions can be found in your personal welcome newsletter.